Strona główna
rezerwuj

Wesele nad jeziorem? Świetny pomysł!

Przewiń
  1. Strona główna
  2. Strona główna

24 listopada 2022

Ślub i wesele to dla wielu najważniejsza uroczystość w życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i zorganizowane według oczekiwań Państwa Młodych. W ostatnich latach obserwuje się tendencję do aranżacji imprez weselnych z dala od miejskiego zgiełku, rezygnując z lokalizacji w centrum na rzecz malowniczego, spokojnego otoczenia na obrzeżach miasta. Przyjęcie weselne, które odbywa się w ładnej scenerii z jeziorem w tle, z pewnością zostanie utrwalone we wspomnieniach wszystkich gości.

Hotel zlokalizowany w pobliżu jeziora to strzał w dziesiątkę. Idealne pod tym względem przyjęcie weselne zorganizujesz także u nas. Oprócz znajdującego się nieopodal Jeziora Kierskiego, miłym dopełnieniem będzie także widok na malownicze lasy i parki. Latem zieleń wprowadza w bardzo miły nastrój, z kolei zimą jezioro skute lodem w śnieżnej scenerii może wyglądać wręcz bajecznie.

Obiekt, w którym odbywa się wesele i który znajduje się blisko piękna przyrody, z pewnością bardziej zyskuje niż hotel, który otoczony jest murami innych budynków, chociaż oczywiście jest to kwestia gustu. Bardzo jednak prawdopodobne, że zarówno goście, jak i Państwo Młodzi poczują się znacznie swobodniej i komfortowo, gdy wokół nich będzie naturalna, piękna przestrzeń.

Wesele nad jeziorem to bardzo dobry pomysł również z dość prozaicznego powodu. To naturalny pejzaż, idealny do robienia pięknych zdjęć przy użyciu oszczędnych środków i bez potrzeby korzystania z rekwizytów. Szybka sesja zdjęciowa z gośćmi z pewnością będzie miłą pamiątką tej pięknej uroczystości.

Ponadto bliskość z naturą działa bardzo kojąco. W morzu wielu spraw organizacyjnych, ciągłego załatwiania kwestii logistycznych są to bardzo dobre warunki na to, aby przez chwilę odpocząć. Z perspektywy gości to też dobre rozwiązanie. Rodzinny spacer wokół jeziora, nazajutrz po weselu może być przedłużeniem tej jakże wyjątkowej uroczystości.

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij