Strona główna
rezerwuj

Wesela

-15°C
Przewiń
  1. Strona główna
  2. Wesela i Imprezy
  3. Wesela

Spełniamy marzenia

O pięknym weselu

Prestiżowe miejsce Hotel Regatta spełnia marzenia o wspaniałym weselu - w Poznaniu, w malowniczych okolicach, tuż nad Jeziorem Kiekrz. Zadbaliśmy o szczegóły, bo wiemy jak ważną rolę odgrywa nawet najmniejsza rzecz w tym wyjątkowym dniu.

Robimy wszystko, aby nie tylko Para Młoda, ale również Goście nie zapomnieli tego wydarzenia. Wyjątkowo przystrojona sala weselna oraz niezwykła atmosfera blisko piękna natury. Wesele nad jeziorem w naszym Hotelu to zdecydowanie okazja, która dostarczy Państwu wielu wspomnień!

Wesele w Poznaniu

Dostosowane do Twoich potrzeb

Wyobraźnia i profesjonalizm naszych kucharzy sprawią, że menu weselne będzie niepowtarzalne i dostosowane do rodzinnego gustu oraz smaku. O przebiegu uroczystości decydują Państwo. Jesteśmy otwarci na niestandardowe pomysły, chętnie podzielimy się również z Państwem naszym bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy podczas wielu lat praktyki.

Doradzamy w zakresie wystroju, dekoracji, koloru przewodniego, kwiatów, doboru oprawy muzycznej oraz wyszukanego menu. Zdając się na naszą wykwalifikowaną obsługę posiadają Państwo gwarancję idealnego przygotowania sali weselnej pod każde oczekiwania.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij