Strona główna
rezerwuj

Restauracja Blue Marina

-13°C
Przewiń
  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Blue Marina

Restauracja nad jeziorem

w okolicach Poznania

To elegancka restauracja a’la carte, której menu zmieniane jest wraz z porami roku i oparte jest o regionalne produkty najwyższej jakości. Jej specjalnością jest nowoczesna kuchnia polska – tradycyjny smak potraw, podany w nowej, intrygującej odsłonie. Nasz zespół Kucharzy, to ludzie z pasją do gotowania, kierujący się powrotem do naturalnych smaków i wartości. Stare receptury starają się na nowo ożywić, za pomocą nowoczesnych metod obróbki (sous vide), dzięki czemu smaki potraw są bardziej wyraziste.

Naszą specjalnością jest tatar z polędwicy wołowej, który zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na „Najlepszy tatar w Wielkopolsce” oraz steki na kamieniu z lawy wulkanicznej, wyróżniane na forach i blogach kulinarnych. Pragniemy, aby nasza restauracja w Poznaniu była miejscem, gdzie każdy gość może oddać się chwili refleksji, podczas wspólnego posiłku oraz choć na chwilę zapomnieć o biegnącym świecie. 

ZOBACZ MENU

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij