Strona główna
rezerwuj

W co powinna być zaopatrzona profesjonalna sala konferencyjna?

Przewiń
  1. Strona główna
  2. Strona główna

20 października 2022

Coraz więcej hoteli jest wyposażonych w salę konferencyjną dostosowaną do przeprowadzenia m.in. szkoleń, sympozjów, spotkań firmowych i biznesowych. Z pewnością jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ w obrębie jednego obiektu jest miejsce dostosowane do tego typu spotkań, a także nocleg, wyżywienie oraz strefa SPA i Wellness, w których można się zrelaksować na koniec dnia. Profesjonalną salę konferencyjną wraz z innymi udogodnieniami wynajmiesz również w naszym hotelu.

Na sprawny przebieg spotkania z pewnością wpływają warunki panujące w sali konferencyjnej, która powinna być:

  • przestrzenna,
  • właściwie oświetlona – z dostępem do światła dziennego, ale także z możliwością zacienienia pomieszczenia,
  • klimatyzowana.

Warto również upewnić się, czy hotel wyposażony jest w Business Room z wydzielonym miejscem na spotkania typu face-to-face, m.in. podczas narad biznesowych.

Jak najbardziej kluczowe jest także wyposażenie sali konferencyjnej. Rezerwując miejsce na tego typu spotkanie, należy zadbać o to, aby pomieszczenie było zaopatrzone w odpowiednie zaplecze techniczne i takie sprzęty jak:

  • wysokojakościowy system nagłośnienia – dźwięk bez zakłóceń powinien być słyszalny z każdej części sali,
  • rzutnik, ekrany, flipchart,
  • laptop,
  • prosty układ okablowania, bezawaryjnie łączący ze sobą cały sprzęt,
  • dostęp do Wi-Fi.

Profesjonalna sala konferencyjna to również taka, która jest wyposażona w ergonomiczne i praktyczne meble. Krzesła powinny być solidne i trwałe, a jednocześnie wygodne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stoły z kolei powinny być przestrzenne i stabilne.

Odpowiedni wybór sali konferencyjnej na spotkanie firmowe lub biznesowe to podstawa, gdyż może wpływać na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, dlatego organizując konferencję, warto upewnić się, czy spełnia wymienione powyżej standardy.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij