Startseite
Buchen

Wesele nad jeziorem? Świetny pomysł!

Blättern Sie nach unten
  1. Startseite
  2. Startseite

24 November 2022

Ślub i wesele to dla wielu najważniejsza uroczystość w życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i zorganizowane według oczekiwań Państwa Młodych. W ostatnich latach obserwuje się tendencję do aranżacji imprez weselnych z dala od miejskiego zgiełku, rezygnując z lokalizacji w centrum na rzecz malowniczego, spokojnego otoczenia na obrzeżach miasta. Przyjęcie weselne, które odbywa się w ładnej scenerii z jeziorem w tle, z pewnością zostanie utrwalone we wspomnieniach wszystkich gości.

Hotel zlokalizowany w pobliżu jeziora to strzał w dziesiątkę. Idealne pod tym względem przyjęcie weselne zorganizujesz także u nas. Oprócz znajdującego się nieopodal Jeziora Kierskiego, miłym dopełnieniem będzie także widok na malownicze lasy i parki. Latem zieleń wprowadza w bardzo miły nastrój, z kolei zimą jezioro skute lodem w śnieżnej scenerii może wyglądać wręcz bajecznie.

Obiekt, w którym odbywa się wesele i który znajduje się blisko piękna przyrody, z pewnością bardziej zyskuje niż hotel, który otoczony jest murami innych budynków, chociaż oczywiście jest to kwestia gustu. Bardzo jednak prawdopodobne, że zarówno goście, jak i Państwo Młodzi poczują się znacznie swobodniej i komfortowo, gdy wokół nich będzie naturalna, piękna przestrzeń.

Wesele nad jeziorem to bardzo dobry pomysł również z dość prozaicznego powodu. To naturalny pejzaż, idealny do robienia pięknych zdjęć przy użyciu oszczędnych środków i bez potrzeby korzystania z rekwizytów. Szybka sesja zdjęciowa z gośćmi z pewnością będzie miłą pamiątką tej pięknej uroczystości.

Ponadto bliskość z naturą działa bardzo kojąco. W morzu wielu spraw organizacyjnych, ciągłego załatwiania kwestii logistycznych są to bardzo dobre warunki na to, aby przez chwilę odpocząć. Z perspektywy gości to też dobre rozwiązanie. Rodzinny spacer wokół jeziora, nazajutrz po weselu może być przedłużeniem tej jakże wyjątkowej uroczystości.

 

newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen