Startseite
Buchen

Jak korzystać z hotelowego jacuzzi?

Blättern Sie nach unten
  1. Startseite
  2. Startseite

29 März 2023

Relaksująca kąpiel w jacuzzi nie tylko poprawia samopoczucie, ale ma również pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną. Pobudza cyrkulację krwi, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu, a także działa kojąco na obrzęki nóg, problemy z mięśniami i stawami oraz bóle głowy.

Wiele hoteli, w tym także nasz, oferuje swoim gościom dostęp do jacuzzi. Hotel z basenem i jacuzzi jest świetnym sposobem na przyjemny odpoczynek od codziennych obowiązków. Jak jednak z niego korzystać? Oto kilka podstawowych zasad:

  • z pokoju hotelowego do strefy SPA i Wellness przyjdź w szlafroku,
  • zadbaj o odpowiedni ubiór, czyli strój kąpielowy. Po szatni, korytarzach oraz innych wyznaczonych miejscach poruszaj się w klapkach, które minimalizują ryzyko poślizgnięcia się, są również wskazane z przyczyn higienicznych,
  • wartościowe przedmioty, dokumenty i telefon komórkowy zostaw w pokoju lub w specjalnej szafce depozytowej,
  • dla własnego spokoju ducha ściągnij kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wisiorki. Istnieje ryzyko, że pewne elementy mogą się odczepić i wpaść do wody,
  • przed kąpielą weź prysznic, warto też zmyć makijaż,
  • zrezygnuj z ciężkostrawnych posiłków bezpośrednio przed kąpielą,
  • pomyśl o innych gościach, gdy widzisz, że jest kolejka osób również zainteresowanych kąpielą.

Szacunek dla prywatności innych

Jacuzzi oraz cała strefa Spa i Wellness to miejsce, z którego mogą korzystać wszyscy hotelowi goście. Nie bądźmy, więc egoistyczni i zadbajmy także o komfort innych osób. Nie należy zachowywać się głośno. Koniecznie trzeba pamiętać o bezwzględnym zakazie korzystania z jacuzzi pod wpływem alkoholu i innych używek. Nie wolno również spożywać posiłków oraz palić papierosów, w tym także elektronicznych. Czujmy się komfortowo i dajmy komfort innym. Nie przypatrujmy się innym natarczywie i unikajmy złośliwych uwag.

newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen